Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-16:00
Sb-nd: 9:00-16:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Polskie Koleje Linowe

Cennik

Cennik skipassów

Kupuj online na sklep.pkl.pl w cenach podobnych jak w ubiegłym roku !!! 

ZAKUP SKIPASSÓW ONLINE W PROMOCYJNYCH CENACH WYŁĄCZNIE DO DNIA POPRZEDZAJĄCEGO PRZEJAZD

SKIPASSY DOSTĘPNE ONLINE / www.sklep.pkl.pl


Sezon Niski
: od 06.03 [ceny ONLINE na sklep.pkl.pl od]

 Rodzaj skipassu

Normalny

Ulgowy

Skipass 4-godzinny

85 zł

60 zł

Skipass 1 dzień (w godz. otwarcia stacji)

110 zł

90 zł

Skipass 2 dni (w godz. otwarcia stacji)

195 zł/ (jedynie 98 zł za dzień)

165 zł

Skipass 3 dni (w godz. otwarcia stacji)

275 zł (jedynie 92 zł za dzień)

230 zł

Sezon Niski: od 06.03 [ceny w kasach/biletomatach od]

 Rodzaj skipassu

Normalny

Ulgowy

Skipass 4-godzinny

95 zł

75 zł

Skipass 1 dzień (w godz. otwarcia stacji)

120 zł

100 zł

Skipass 2 dni (w godz. otwarcia stacji)

215 zł (jedynie 108 zł za dzień)

180 zł

Skipass 3 dni (w godz. otwarcia stacji)

305 zł (jedynie 102 zł za dzień)

255 zł

Skipass Żółwik**

60 zł

50 zł

Skipass 1-godz. Misiek

25 zł

20 zł

Skipass 4-godz. Misiek

45 zł

40 zł

Skipass dla opiekuna grupy*

45 zł

 

Grupy zorganizowane przy zakupie jednorazowym powyżej 20 biletów lub skipassów otrzymują 5% rabatu od cen obowiązujących w cenniku. Na wyższy rabat mogą liczyć większe grupy. Rabaty dla dużych grup ustalane się indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 18 473 66 26 lub mailowo na adres: bok@jaworzynakrynicka.pl

 • * Skipass 1-dniowy dla opiekuna grupy przeznaczony jest dla opiekuna grup zorganizowanych przy zakupie jednorazowym powyżej 20 skipassów. Skipass w tej cenie można otrzymać na każde 20 osób grupy zorganizowanej. Skipass do kupienia jedynie w kasach biletowych.
 • ** Skipass „Żółwik” uprawnia do jednorazowego wjazdu/zjazdu koleją gondolową i nieograniczonego korzystania z przejazdów na wyciągu szkoleniowym „Żółwik” w dniu ważności karnetu.
 • *** Skipass wieczorny 18:00-21:00 obowiązuje na trasie nr 6 (trasa zamknięta w godzinach od 16:00 - 18:00 na ratrakowanie) oraz dolnym odcinku trasy nr 1 (ok 1300m). Dla skipassów wieczornych będzie czynna nowa 6-os kolej krzesełkowa Jaworzyna Express. Skipass wieczorny dostępny w kasach biletowych, skipassomatach oraz online na sklep.pkl.pl.  Skipass może obowiązywać w wybrane dni. Skipass wieczorny obowiązuje w okresie od 25.12.2022 do 4.03.2023. Termin może ulec skróceniu lub wydłużeniu ze względu na warunki pogodowe.
 • Skipassy  1,2,3,4,5,6 dniowe - obowiązują w godzinach pracy stacji narciarskiej.
 • Skipass sezonowy PKL (6 ośrodków) w sezonie zimowym 2022/2023 zgodnie z postanowieniami Regulaminu. Skipass obowiązuje w godzinach pracy stacji narciarskiej.

Skipassy ulgowe przysługują:

 • Dzieciom do lat 15 na podstawie legitymacji szkolnej.
 • Osobom powyżej 65 roku życia za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.
 • Osoby niepełnosprawne ze znacznym stopniem niepełnosprawności w myśl art. 3 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t. j. Dz. U. 2020 poz. 426 ze zm.) (dawniej inwalidzi I grupy) - na podstawie legitymacji osoby niepełnosprawnej lub ważnego orzeczenia o niepełnosprawności;
 • Osoby niewidome poruszające się z przewodnikiem lub psem przewodnikiem osób niepełnosprawnych na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub ważnego orzeczenia o niepełnosprawności, w których jako przyczynę niepełnosprawności podano w postaci oznaczenia (kodu ICD10) „04-0”, „O”, „o” albo „h”;
 • Opiekun wyżej wymienionych osób niepełnosprawnych

Każda osoba powinna posiadać własny skipass. Korzystanie z jednego skipassu przez kilka osób lub przez osoby nieuprawnione do ulgi prowadzi do utraty karty.

Skipassy sprzedawane są na kartach zbliżeniowych za które pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 10 pln. Zwrot kaucji do 31.05.2023 r. w kasach biletowych lub zwrotomatach na terenie stacji narciarskiej.

KARTA DUŻEJ RODZINY - zniżka 5%
Warunkiem otrzymania zniżki jest okazanie przez każdego konsumenta ważnej Karty Dużej Rodziny przed zakupem biletu na kolej/ SKIpassu.
Zniżka obowiązuje na zakup w punktach stacjonarnych (kasa), oraz nie łączy się z biletami łączonymi, innymi promocjami, usługami i towarami

Gdzie kupić bilet?

  • w kasach biletowych w godzinach ich otwarcia (płatność gotówką lub kartą)
  • w biletomatach na stacji dolnej kolei/stacji górnej (płatność tylko kartą)
  • online w sklepie internetowym - kup bilet teraz (płatność online poprzez serwis przelewy24.pl)

Zniżki grupowe:

Grupy zorganizowane przy zakupie jednorazowym powyżej 20 biletów otrzymują 5% rabatu od cen obowiązujących w cenniku.

 Zwroty :

1.Skipass podlega zwrotowi tylko i wyłącznie w następujących przypadkach:
a. wstrzymania ruchu jednocześnie wszystkich kolei i wyciągów Stacji Narciarskiej Jaworzyna Krynicka trwającego dłużej niż 1 godzina.
b. sytuacji losowych uniemożliwiających korzystanie z kolei i wyciągów.
2. Zwrot niewykorzystanych uprawnień czasowych udzielany jest w sposób proporcjonalny względem czasu ważności Skipassu.
3. Z tytułu niewykorzystania Skipassu wielodniowego zwrotowi podlega tylko i wyłącznie kwota za dzień, w którym Skipass nie był wykorzystany, według zasad ujętych w pkt.1. Zwrot może być zrealizowany po upływie ważności Skipassu.
4. W celu otrzymania zwrotu w wyniku wypadku lub choroby należy przedłożyć kopię karty wypadku GOPR lub zaświadczenie lekarskie.
5. Zwrotu można dokonać w okresie do 30 dni od daty zakupu Skipassu.
6. Wnioski o zwrot rozpatrywane są indywidualnie po ich przedłożeniu na piśmie (formularz protokołu zwrotu stanowi załącznik do niniejszego Regulaminu) wraz z Kartą i dowodem zakupu Karty np. paragonem, fakturą VAT.
7. Złe warunki narciarskie i atmosferyczne oraz znaczna frekwencja na kolejach i wyciągach nie stanowią podstawy do żądania zwrotu należności za Kartę czasową.
 

Inne postanowienia

 • Skipass jest identyfikowalny z Użytkownikiem, który użył go po raz pierwszy, poprzez kamery zainstalowane na bramkach z czytnikami. Przy każdym następnym przejściu przez bramkę następuje weryfikacja pierwszego zapisu z kamer. W przypadku niezgodności Użytkownika następuje zablokowanie skipassu przez obsługę kolei lub wyciągów.
 • Skipassy uszkodzone mechanicznie przez klienta nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
 • Zagubienie skipassu należy niezwłocznie zgłosić obsłudze kolei lub wyciągu
 • Regulamin korzystania z elektronicznych kart systemu SKIDATA
 •  Zobacz pozostałe regulaminy

 

Prezentowany cennik, oferty specjalne oraz promocje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.