Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-17:00
Sb-nd: 9:00-18:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Kup bilet online

Kup bilet
online

Polskie Koleje Linowe

Cennik

Cennik skipassów

SKIPASSY DOSTĘPNE W KASACH / SKIPASSOMATACH

Sezon Niski: Marcowy [ceny w kasach/biletomatach]

 

 Rodzaj skipassa

Normalny

Ulgowy

Skipass 4-godzinny

55 zł

45 zł

Skipass 1 dzień (w godz. otwarcia)

75 zł

65 zł

Skipass dla opiekuna grupy*

45 zł

-

Grupy zorganizowane przy zakupie jednorazowym powyżej 20 biletów lub skipassów otrzymują 5% rabatu od cen obowiązujących w cenniku. Na wyższy rabat mogą liczyć większe grupy. Rabaty dla dużych grup ustalane się indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 18 473 66 26 lub mailowo na adres: bok@jaworzynakrynicka.pl

 • * Skipass 1-dniowy dla opiekuna grupy przeznaczony jest dla opiekuna grup zorganizowanych przy zakupie jednorazowym powyżej 20 skipassów. Skipass w tej cenie można otrzymać na każde 20 osób grupy zorganizowanej. Skipass do kupienia jedynie w kasach biletowych.
 • ** Skipass „Żółwik” uprawnia do jednorazowego wjazdu/zjazdu koleją gondolową i nieograniczonego korzystania z przejazdów na wyciągu szkoleniowym „Żółwik” w dniu ważności karnetu.
 • *** Skipass wieczorny 18:00-21:00 obowiązuje na trasie nr 6 (trasa zamknięta w godzinach od 16:00 - 18:00 na ratrakowanie) oraz dolnym odcinku trasy nr 1 (ok 1300m). Dla skipassów wieczornych będzie czynna nowa 6-os kolej krzesełkowa Jaworzyna Express. Skipass wieczorny dostępny w kasach biletowych, skipassomatach oraz online na sklep.pkl.pl.  Skipass może obowiązywać w wybrane dni. Skipass wieczorny obowiązuje w okresie od 25.12.2023 do 03.03.2024. Termin może ulec skróceniu lub wydłużeniu ze względu na warunki pogodowe.
 • Skipassy  2,3,4,5,6 dniowe - obowiązują w godzinach pracy stacji narciarskiej. Skipassy 2,3,4,5,6 dniowe zawierają jazdę wieczorną gratis.  Skipassy obowiązują w godzinach 9:00 - 21:00. Z uwagi na warunki pogodowe godziny otwarcia stacji narciarskiej i obowiązywania skipassów mogą ulec skróceniu.
 • Skipass 1 dniowy nie zawiera jazdy wieczornej 18:00 - 21:00.  Istnieje możliwość zakupu skipassa 1 dniowego zawierającego wieczorną jazdę za dopłatą.
 • Skipass 5 dowolnych dni w sezonie - skipass obowiązuje na 5 dowolnych dni w sezonie zimowym. Skipassy obowiązują w godzinach 9:00 - 21:00. Regulamin skipassu 5 dowolnych dni w sezonie dostępny na stronie sklep.pkl.pl
 • Skipass TOP DuetPass - Sezonowy Jaworzyna + Kasprowy dostepny tylko w sklepie internetowym na sklep.pkl.pl. Skipassy sezonowe obowiązują w godzinach 9:00 - 21:00.

Skipassy ulgowe przysługują:

 • Dzieciom do lat 15 na podstawie legitymacji szkolnej.
 • Osobom powyżej 65 roku życia za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.
 • Osoby niepełnosprawne ze znacznym stopniem niepełnosprawności w myśl art. 3 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t. j. Dz. U. 2020 poz. 426 ze zm.) (dawniej inwalidzi I grupy) - na podstawie legitymacji osoby niepełnosprawnej lub ważnego orzeczenia o niepełnosprawności;
 • Osoby niewidome poruszające się z przewodnikiem lub psem przewodnikiem osób niepełnosprawnych na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub ważnego orzeczenia o niepełnosprawności, w których jako przyczynę niepełnosprawności podano w postaci oznaczenia (kodu ICD10) „04-0”, „O”, „o” albo „h”;
 • Opiekun wyżej wymienionych osób niepełnosprawnych

Bilety/Skipassy za 1 zł przysługują:

Skipassy dla dzieci urodzonych po 01.01.2020 r. lub później w cenie 1 zł przysługują wyłącznie przy zakupie takiego samego skipassa w kasie dla pełnoletniego opiekuna. Wiek dziecka należy potwierdzić ważnym dokumentem. Bilety obowiązują na przejazdy koleją gondolową, kolejami krzesełkowymi, wyciągiem „Żółwik” i przenośnikiem taśmowym „Misiek”. Skipassy za 1 zł nie obowiązują na wyciągach orczykowych.

Każda osoba powinna posiadać własny skipass. Korzystanie z jednego skipassu przez kilka osób lub przez osoby nieuprawnione do ulgi prowadzi do utraty karty.

Skipassy sprzedawane są na kartach zbliżeniowych za które pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 10 pln. Zwrot kaucji do 31.05.2024 r. w kasach biletowych lub zwrotomatach na terenie stacji narciarskiej.

KARTA DUŻEJ RODZINY - zniżka 5%
Warunkiem otrzymania zniżki jest okazanie przez każdego konsumenta ważnej Karty Dużej Rodziny przed zakupem biletu na kolej/ SKIpassu. Zniżka obowiązuje na zakup w punktach stacjonarnych (kasa), oraz nie łączy się z biletami łączonymi, innymi promocjami, usługami i towarami

Gdzie kupić bilet?

  • w kasach biletowych w godzinach ich otwarcia (płatność gotówką lub kartą)
  • w biletomatach na stacji dolnej kolei/stacji górnej (płatność tylko kartą)
  • online w sklepie internetowym - kup bilet teraz (płatność online poprzez serwis przelewy24.pl)

Zniżki grupowe:

Grupy zorganizowane przy zakupie jednorazowym powyżej 20 biletów otrzymują 5% rabatu od cen obowiązujących w cenniku.

 Zwroty :

1.Skipass podlega zwrotowi tylko i wyłącznie w następujących przypadkach:

a. wstrzymania ruchu jednocześnie wszystkich kolei i wyciągów Stacji Narciarskiej Jaworzyna Krynicka trwającego dłużej niż 1 godzina.

b. sytuacji losowych uniemożliwiających korzystanie z kolei i wyciągów.

2. Zwrot niewykorzystanych uprawnień czasowych udzielany jest w sposób proporcjonalny względem czasu ważności Skipassu.

3. Z tytułu niewykorzystania Skipassu wielodniowego zwrotowi podlega tylko i wyłącznie kwota za dzień, w którym Skipass nie był wykorzystany, według zasad ujętych w pkt.1. Zwrot może być zrealizowany po upływie ważności Skipassu.

4. W celu otrzymania zwrotu w wyniku wypadku lub choroby należy przedłożyć kopię karty wypadku GOPR lub zaświadczenie lekarskie.

5. Zwrotu można dokonać w okresie do 30 dni od daty zakupu Skipassu.

6. Wnioski o zwrot rozpatrywane są indywidualnie po ich przedłożeniu na piśmie (formularz protokołu zwrotu stanowi załącznik do niniejszego Regulaminu) wraz z Kartą i dowodem zakupu Karty np. paragonem, fakturą VAT.

7. Złe warunki narciarskie i atmosferyczne oraz znaczna frekwencja na kolejach i wyciągach nie stanowią podstawy do żądania zwrotu należności za skipass.

Zwroty online

Odstąpienie od umowy (rezygnacja z woli konsumenta)

 1. Konsument może zrezygnować z zakupu, czyli odstąpić od umowy sprzedaży uprawnienia do konkretnego produktu lub usługi, którą zawarł z PKL S.A. podczas zakupu usługi na zasadach opisanych poniżej.

 2. Jeśli konsument zrezygnuje z zakupionego biletu i SKIpassu, (czyli odstąpi od umowy) do godziny 23.59 dnia poprzedzającego termin realizacji usługi, PKL S.A. zwróci mu 100% ceny kupionego uprawniania.

Inne postanowienia

 • Skipass jest identyfikowalny z Użytkownikiem, który użył go po raz pierwszy, poprzez kamery zainstalowane na bramkach z czytnikami. Przy każdym następnym przejściu przez bramkę następuje weryfikacja pierwszego zapisu z kamer. W przypadku niezgodności Użytkownika następuje zablokowanie skipassu przez obsługę kolei lub wyciągów.

 • Skipassy uszkodzone mechanicznie przez klienta nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

 • Zagubienie skipassu należy niezwłocznie zgłosić obsłudze kolei lub wyciągu

 • Regulamin korzystania z elektronicznych kart systemu SKIDATA

 •  Zobacz pozostałe regulaminy

 

Prezentowany cennik, oferty specjalne oraz promocje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC.