Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-16:00
Sb-nd: 9:00-16:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Kup bilet online

Kup bilet
online

Polskie Koleje Linowe

Oferta zimowa

Jaworzyna Krynicka CUP

Informacje o terminie Jaworzyna Krynicka CUP w sezonie 2023/2024 pojawią się już niebawem

 

Pocztajcie o ubiegłorocznej edycji zawodów.

W roku 2022 partnerem zawodów Jaworzyna Krynicka CUP był FISCHER POLSKA

Jaworzyna Krynicka oraz Fischer Ski Polska zapraszają miłośników narciarstwa na zawody JAWORZYNA KRYNICKA CUP x FISCHER, które odbędą się w weekend 22-23 stycznia na idealnie przygotowanych trasach Jaworzyny. Przez cały weekend będzie również możliwość testowania nart z premierowej kolekcji na sezon 2022/23 FISCHER oraz gogle SMITH.

FISCHER x JAWORZYNA CUP - SOBOTA, 22. Stycznia

Zawody odbędą się w trzech kategoriach: dzieci, kobiety, mężczyźni w slalomie gigancie. Wśród dorosłych wyróżnimy grupę masters (50+) oraz odrębną kategorię dla zawodników z licencją FIS.


Do wygrania m.in. narty Fischer, kije One Way, gogle Smith oraz liczne niespodzianki od Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A., Polskie Koleje Linowe S.A.,  Szkoła Jaworzyna, Hotel Jaworzyna Krynicka, Hotel Klimek, Restauracja Widokówka i innych.

Zgłoszenia oraz ewentualne pytania prosimy kierować na adres zawody.jaworzyna@gmail.com (imię, nazwisko, rok urodzenia, informacja o licencji FIS) lub bezpośrednio do biura zawodów w siedzibie Szkoły Jaworzyna przy dolnej stacji gondoli na ul. Czarny Potok 75 w Krynicy-Zdrój.

Numery startowe będą przydzielane na podstawie kolejności zgłoszeń. Opłatę startową w kwocie 50 zł będzie można uiścić w biurze zawodów przy odbiorze numeru i pakietu startowego.

BEZPŁATNE TESTY NART FISCHER Z KOLEKCJI 2022/23
SOBOTA i NIEDZIELA, godz. 9.00 – 15.00

Przy górnej stacji Gondoli znajdziecie Państwo stanowisko Fischera, gdzie przez cały weekend w godzinach od 9:00 do 15:00 będzie można bezpłatnie testować narty z przyszłorocznej kolekcji FISCHER oraz gogle SMITH.

Do udziału w testach potrzebne będzie okazanie dokumentu tożsamości oraz akceptacja regulaminu.

Gwarantujemy dobrą zabawę i moc atrakcji !

Dołącz już dziś : https://www.facebook.com/events/1107225930019793/

#zawodyfischer #fischernajaworzynie #jaworzynakrynickacup