Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-17:00
Sb-nd: 9:00-17:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Kup bilet online

Kup bilet
online

Polskie Koleje Linowe

Wydarzenia

Kolejna łatwa trasa i nowa kolej krzesełkowa - otwarcie w grudniu

Kolejna łatwa trasa i nowa kolej krzesełkowa - otwarcie w grudniu

W tym sezonie będziecie mogli pojeździć zupełnie nową wyprzeganą 4-os koleją krzesełkowa z niebieskim osłonami przeciwwietrznymi i podgrzewanymi siedziskami. Nowa 4-os kolej krzesełkowa będzie poruszać się z prędkością 5 m/sek, będzie bezpieczna dla dzieci. Zdolność przewozowa to 2400 os/h więc zapomnijcie o kolejkach. Nowa kolejka będzie miała nazwę "Siódemka". Chcecie ja przetestować ? Zapraszamy w grudniu.

A jak nowa kolej, to i nowa trasa.

Trasa nr 7 bo o nie mowa będzie mieć 500 m długości i średno 30 m szerokości. Nachylenie trasy wynosić będzie 15% - 16%. Stacja górna zlokalizowana będzie na samym szczycie Jaworzyny, dzieki czemu zapewniona będzie kominikacja z innymi trasami. Trasa dedykowana będzie głownie osobom, które zaczynają przygodę z narciarstwem oraz uczniom Szkoły Jaworzyna i Akademii Misia Polarnego. Uzupełni ona naszą ofertę w segmencie szkoleniowym. Będzie łagodnie, szeroko i z pięknymi widokami - w końcu zlokalizowana jest na samym szczycie Jaworzyny!

Bardzo się cieszymy, że w końcu możemy się z Wami podzielić, tym co nas czeka najbliższej zimy. Nowa kolej i nowa trasa to nie wszystkie nowości w nadchodzącym sezonie.O kolejnych napiszemy już niebawem.

Powrót