• (18) 471 52 71
  • ul. Czarny Potok 75
    33-380 Krynica-Zdrój
  • Pn - pt: 10:00 - 17:00
    Sb - nd: 9:00 - 17:00

Wydarzenia

Letni Przystanek Jaworzyna

Letni Przystanek Jaworzyna
Na Jaworzynę Krynicką zapraszamy oczywiście każdego dnia i przez całe lato. Szczególnie jednak polecamy wakacyjne soboty. To własnie w te dni przegotowaliśmy dla Was cykl imprez pod nazwą "Letni Przystanek Jaworzyna"
Czego możecie się spodziewać?
 
Będzie coś dla starszych, czyli będą tematyczne kulinarne weekendy w karczmie Krynickiej Kolibie oraz Cafe&Bar Widokówka, będą degustacje potraw, trunków, dobra zabawa a do tego wszystkiego wspólne grillowanie i regionalna kapela.
 
Oczywiście nie zapominamy o najmłodszych i właśnie dla nich przygotowaliśmy sporo atrakcji.
 
Najmłodsi i ci trochę starsi będą mogli odkrywać świat kolorów, poznają co to zdrowe ciało i zdrowy duch, będą za brat z ekologią, potańczą w rytmach zumby i zamieszkają w indiańskim miasteczku. Będą uczestniczyć w disco zabawie, ćwiczyć aerobik, współprowadzić warsztaty teatralne, puszczać gigantyczne bańki mydlane. Dla chętnych malowanie twarzy. Dla mądralińskich nie zabraknie quizów, a Ci aktywni wezmą udział w mini olimpiadzie sportowej. Wszystkie te atrakcje dla najmłodszych będą dostępne i będą w cenie biletu na kolej gondolą. Oprócz tego będzie można ale już odpłatnie skorzystać z wypożyczalni rowerów elektrycznych, która znajduje się na szczycie Jaworzyny.
Zapraszamy już dzisiaj. Szczegóły niebawem na plakacie i naszym FB.
 
Powrót