• (18) 471 52 71
  • ul. Czarny Potok 75
    33-380 Krynica-Zdrój
  • Pn - pt: 9:00 - 18:00
    Sb - nd: 9:00 - 18:00

Wydarzenia

Nowości w sezonie zimowym 2017/2018

Nowości w sezonie zimowym 2017/2018

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami. Obecnie trwa przegląd techniczny kolei gondolowej, który zakończy się 1 grudnia 2017 r. Ten czas poświęcamy na przygotowanie kolei gondolowej, kolei krzesełkowych oraz wszystkich wyciągów do nadchodzącego sezonu. Nasi pracownicy sprawdzą elementy mechaniczne, elektronikę, wagoniki, liny... dużo by wymieniać jeszcze. Wszystko po to aby w sezonie zimowym było bezpiecznie i bez niespodzianek.

W nadchodzącym sezonie zimowym narciarze będą mieli do dyspozycji prawie 10 km różnorodnych tras narciarskich bardzo dobrze naśnieżonych i przygotowanych do jazdy. Wszystko dzięki kompleksowej modernizacji systemu śnieżenia a także nowemu sprzętowi do utrzymania śniegu, który pojawi na Jaworzynie Krynickiej.

Od stycznia czynny będzie Krynistler Snowpark. Jest to najdłuższy i największy w Polsce snowpark o długości 1050.m w którym znajdziecie 17 przeszkód jibowych i kilka skoczni. W tym sezonie ze snowparku będą mogli korzystać zarówno początkujący snowboardziści, ale również eksperci w tej dziedzinie. W zimie będziecie mogli uczestniczyć również w wielu fajnych imprezach, które odbędą się na snowparku. Codzienne informacje o warunkach, czynnych przeszkodach, eventach znajdziecie na fanpage'u Krynistler Snowpark.

Dla wszystkich osób, które rozpoczynają przygodę z narciarstwem dostępna będzie Szkoła Jaworzyna Ski&snowboard. Jest to oficjalna szkoła Stacji Narciarskiej Jaworzyna Krynicka. Zapisując się na szkolenie czy to dla dorosłych, czy zapisując swoje pociechy do Przedszkola Rudolf możecie liczyć na liczne bonusy takie jak: bramki pierwszeństwa przy wyciągach, dzięki czemu cały czas poświęcicie na szkolenie i doskonalenie jazdy, wydzielone poletka treningowe do szkolenia najmłodszych a przede wszystkim na doświadczoną i profesjonalna kadrę instruktorską. Szkoła posiada licencję SiTN PZN. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie www.szkolajaworzyna.pl

W budynku stacji dolnej dla naszych klientów udostępniamy największą w regionie wypożyczalnię sprzętu narciarskiego oraz Centrum testowe nart Rossignol. Znajdziecie u nas najnowsze modele nart, butów, kasków i pozostałych akcesoriów, które będziecie mogli wypożyczyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Elementem wypożyczalni będzie również sklep z drobnymi akcesoriami zimowymi i gadżetami stacji narciarskiej. W centrum testowym Rossignol znajdziecie najnowszą kolekcję nart tej prestiżowej marki, którą będziecie mogli testować na naszej trasie slalomowej z pomiarem czasu.

Skipassy można kupować w online w naszym sklepie internetowym, w biletomatach na stacji dolnej kolei gondolowej oraz w kasach biletowych. Zakupy online premiowane są zniżką.

W stacji dolnej znajduje się *** Hotel Jaworzyna Krynicka. Przestronne i komfortowe pokoje zapewnią spokój i relaks a studio odnowy biologicznej na pewno sprawi, że narciarskie wysiłki pójdą w zapomnienie. Hotel jest przyjazny dzieciom. Dla nich właśnie przygotowana jest specjalna sala zabaw. Na wyjazdy firmowe Hotel oferuje nowoczesną i doskonale wyposażoną salę konferencyjną. Największym atutem naszego Hotelu jest jednak lokalizacja. Z Hotelu możecie bezpośrednio dostać się na peron kolei gondolowej a potem już tylko korzystać z naszej zimowej oferty.

Na bieżąco wszystkie informacja na naszej stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.

Jedno jest pewne !!! Tej zimy na jaworzynie Krynickiej na pewno nie będziecie się nudzić.

Powrót