Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-18:00
Sb-nd: 9:00-19:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Kup bilet online

Kup bilet
online

Polskie Koleje Linowe

Wydarzenia

Dzień Dziecka 2024

Dzień Dziecka 2024

Dzień Dziecka 2024 na Jaworzynie Krynickiej już za nami!

Ten szczególny dzień obfitował w różnorodne atrakcje i zabawy dla dzieci.

Pogoda dopisała i od samego rana, po ustąpieniu porannych mgieł, mogliśmy cieszyć się pięknym słońcem oraz wiosennym ciepłem.

 

Leśny Zakład Doświadczalny zaprosił najmłodszych na warsztaty leśne, które wprowadziły dzieci w tajniki życia w lesie. Dzieci miały możliwość nauki o różnych gatunkach roślin i zwierząt, obserwacji przyrody oraz zrozumienia, jak ważna jest ochrona środowiska. Dzięki interaktywnym zajęciom, najmłodsi uczestnicy zdobyli wiedzę w przyjazny i angażujący sposób, co wzbudziło ich ciekawość i zainteresowanie światem przyrody.

Podczas Dnia Dziecka na Jaworzynie Ratownicy z Krynickiej GOPR Krynica przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych. Dzieci miały możliwość wspinaczki na ściance wspinaczkowej, co pozwoliło im spróbować swoich sił i poczuć dreszczyk emocji związany z tą aktywnością.

Ratownicy z GOPR przeprowadzili także warsztaty z udzielania pierwszej pomocy, ucząc dzieci podstawowych zasad, które mogą uratować życie w nagłych sytuacjach. Dodatkowo, dzieci mogły zapoznać się z różnorodnym sprzętem ratowniczym używanym przez GOPR, co było zarówno edukacyjne, jak i fascynujące. Dzięki tym zajęciom, dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale również zdobyły cenną wiedzę i umiejętności.

Warsztaty tworzenia latawców, organizowane przez Animatorki z Porta Fortuna, pozwoliły najmłodszym na własnoręczne stworzenie latawca. Oprócz tego, dzieci uczestniczyły w wielu grach i animacjach, które dostarczyły mnóstwo radości i śmiechu. Dmuchańce okazały się idealnym miejscem dla dzieci, które chciały się wyszaleć!

Dodatkową atrakcją była tyrolka od Krynickiego Parku Linowego, która dostarczyła niezapomnianych wrażeń i emocji.

Jaworzyna Krynicka tego dnia stała się miejscem pełnym radości, śmiechu i przygód, gdzie zarówno dzieci, jak i ich rodzice, mogli cieszyć się pięknem natury oraz aktywnie spędzać czas. Wszystkie te atrakcje stworzyły niepowtarzalny klimat, który sprawił, że Dzień Dziecka na Jaworzynie Krynickiej był wyjątkowym wydarzeniem.

Dziękujemy i do zobaczenia na Jaworzynie Krynickiej!

Powrót