Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-18:00
Sb-nd: 9:00-19:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Kup bilet online

Kup bilet
online

Polskie Koleje Linowe

Wydarzenia

Ferie - Czas Start

Ferie - Czas Start

W Krynicy-Zdrój pojawiły się licznie rodziny, które chcą zaznać zimowego wypoczynku. Na Jaworzynie Krynickiej wiemy, jak bardzo można stęsknić się za śniegiem, lekkim mrozem i całodziennym szusowaniem ... Dlatego już na tę niedzielę (14.01.2024) czynna będzie trasa numer 4. Otwarty jest również parking przy trasach 2a i 4. W tym miejscu jest kasa biletowa i skipassomat.

Parking przy trasach 2a i 4 jest czynny do 16:00. Prosimy uwzględnić to przy powrocie do samochodu, bo trasy nr 2a i 4 są nieoświetlone.

Od piąteku można korzystać z jazdy nocnej na ratrakowanej trasie nr 6 oraz dolnym odcinku trasy nr 1 - możliwość jazdy pod gwiazdami daje ogrom frajdy i przyjemności!

Hitem tej zimy jest oczywiście NOWA trasa numer 7 oraz kolejka krzesełkowa. Planujemy otwarcie w poniedziałek 15 stycznia.

Oczywiście, od czwartku do poniedziałku do dyspozycji naszych Gości jest Przewodnik po stoku - z przyjemnością wskaże drogę, opowie, co ciekawego dzieje się na Jaworzynie i zaprosi na darmowy tour po naszych trasach.

Do zobaczenia na Jaworzynie Krynickiej!

 

Powrót