Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-17:00
Sb-nd: 9:00-18:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Kup bilet online

Kup bilet
online

Polskie Koleje Linowe

Wydarzenia

Jesteśmy przygotowani do zimy. Co nowego w tym sezonie?

Jesteśmy przygotowani do zimy. Co nowego w tym sezonie?
Zbiorniki pełne, armatki przygotowane, załoga zmotywowana. Jednym słowem jesteśmy gotowi do zimy. W najbliższy weekend planujemy uruchomić armatki śnieżne. Będziemy Was informować o postępach śnieżenia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Co nowego w tym roku?
 
Stacja wzbogaciła się o nowe miejsce do szkolenia początkujących i najmłodszych narciarzy. Ponad 3000 m. kw., oświetlenie i nowoczesny "magiczny dywan" inaczej zwany wyciągiem taśmowym przy stacji dolnej zadowoli najbardziej wybrednych początkujących narciarzy. Jest to istotne uzupełnienie w naszej ofercie szkoleniowej. Poletko treningowe będzie wyposażone w pomoce dydaktyczne do nauki oraz wiele fajnych i ciekawych przeszkód dla dzieciaków. Zadba o to nasza Licencjonowana Szkoła Jaworzyna Krynicka Ski&Snowboard a dokładnie Akademia Misia Polarnego. Wszelkie informacje dotyczące szkoleń znajdziecie na www.szkolajaworzyna.pl oraz facebooku. W tym roku szkoła narciarska w zupełnie nowej odsłonie, z nowym programem szkoleniowym. Warto zapoznać się nowościami i już dzisiaj zarezerwować lekcje.
 
 
W tym sezonie nadal będzie kontynuowany wspólny program w porozumieniu z Polskim Związkiem Narciarskim pod nazwą "Polski Mistrz". Celem programu PolSKI Mistrz jest przede wszystkim promocja narciarstwa i snowboardu wśród dzieci i młodzieży, wyrównywanie szans w dostępie do sportu oraz wsparcie organizacyjne i finansowe prowadzące do rozwoju narciarstwa zjazdowego i snowboardu w Polsce. Teraz do obleganej przez zawodników trasy nr 5 FIS dojdzie także 450m trasa szkoleniowa "Smetanówka" znajdująca się pomiędzy trasami nr 1 i 6. Na tych dwóch trasach będzie szkoliła się przyszła kadra narciarzy alpejskich.
 
 
Dla każdego, kto nie jeździ w klubie a chciałby sprawdzić się na tyczkach, czynny będzie 300m slalom przy dolnej stacji kolei gondolowej. Slalom będzie bezpieczny, będzie miał pomiar czasu i co najważniejsze będzie bezpłatny. Będzie dla każdego.
 
Na stacji górnej znajdziecie również kawiarenkę "Widokówka" w zupełnie nowej odsłonie i we włoskim stylu. Będzie dobra kawa, pyszne słodkości, świetne pannini oraz wiele innych rzeczy we włoskim klimacie. O widokach nawet nie wspominamy, bo są z tego miejsca obłędne.
 
 
Na koniec najważniejsze. W pierwszej kolejności będziemy śnieżyć trasę nr 1 (2600m), trasę 3 (750m) oraz 5 FIS (1000m). Mamy nadzieję, że prognozy się potwierdzą i będzie to już w najbliższy weekend. Potem kolejne trasy.
 
Trzymajcie kciuki za mróz, intensywne opady śniegu i za to co Was najbardziej martwi czyli poprawę sytuacji epidemiologicznej.

 

Powrót