Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-18:00
Sb-nd: 9:00-19:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Kup bilet online

Kup bilet
online

Polskie Koleje Linowe

Wydarzenia

LATO PEŁNE NIESPODZIANEK

LATO PEŁNE NIESPODZIANEK
Zapraszamy do odkrycia magii lata na Jaworzynie Krynickiej! W tym roku przygotowaliśmy dla Was niezapomniane atrakcje i wyjątkowe niespodzianki, które sprawią, że wakacje będą pełne radości i wrażeń dla każdego - małego i dużego!
 
 
Czekają na Was liczne atrakcje: wycieczki piesze i rowerowe, joga, ESKA Summer City… i to wszystko B E Z P Ł A T N I E. Wystarczy zakupić bilet na kolejkę, aby móc cieszyć się bogatą ofertą atrakcji letnich.
 
A w dodatku, czekają również malownicze szlaki górskie, relaks wśród przyrody - zachęcamy do podziwiania widoków z Platformy Widokowej 360. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!
 
Dołącz do nas i poczuj letnią radość na najwyższym poziomie! Jaworzyna Krynicka to idealne miejsce na wakacyjną przygodę. Spędźcie lato pełne niespodzianek z nami!
 
 

WAKACYJNY ROZKŁAD JAZDY

Wycieczki piesze dla rodzin(Baba z Gór - Zuzanna Długosz) - 13:15 w każdy wtorek wakacji (od 25.06 do 27.08.2024)

W ramach LATA PEŁNEGO NIESPODZIANEK zapraszamy również Turystyczne rodzinki do odkrywania Jaworzyny Krynickiej, wspólnie z Babą z gór.

W każdy wakacyjny wtorek zapraszamy na rodzinne spotkanie ze światem przyrody i turystyki, pod troskliwym okiem przewodnika. 
Wspólnie, w kolejnych gondolkach wyjedziemy na szczyt, weźmiemy udział w warsztacie przyrodniczym oraz udamy się na krótką przechadzkę do schroniska górskiego.
 
Poznaj Jaworzynę Krynicką wspólnie z Babą z gór i odkryj przyrodę zmysłami.
Dla każdego dziecka, uczestnika czeka drobna niespodzianka.
 

Wycieczki piesze dla dorosłych (Barbara Szajnicka) - 10:00 w wybrane środy wakacji (26.06, 03.07, 17.07, 31.07, 7.08, 14.08, 28.08)

Zapraszamy na fascynującą wycieczkę wokół szczytu Jaworzyny Krynickiej dla dorosłych. Podczas tej niezapomnianej wyprawy odkryjemy razem:

  • Diabelski Kamień, niezwykły pomnik przyrody nieożywionej.
  • Fascynujące historie o faunie i florze Beskidu Sądeckiego.
  • Bogatą historię turystyki górskiej.

Nie zabraknie również zapierających dech w piersiach panoram górskich. Cała wyprawa odbędzie się pod opieką doświadczonej i pełnej pasji licencjonowanej przewodniczki beskidzkiej - Basi Szajnickiej. Dołącz do nas i przeżyj wyjątkową przygodę w sercu gór!

Wycieczki rowerowe (MTB) dla każdego (Adrian Oleśniewicz, AMP Bike) - 10:30 w wybrane niedziele (14.07, 28.07, 04.08, 18.08)

Zapraszamy na emocjonujące wycieczki rowerowe z Adrianem Oleśniewiczem! Adrian, doświadczony kolarz szosowy i górski z wieloma nagrodami oraz współorganizator zawodów rowerowych, zadba o Waszą dobrą zabawę i bezpieczeństwo. Jego wiedza o tutejszych ścieżkach rowerowych jest niezrównana!

Plan wycieczki:

  • 10:15 - zbiórka przy dolnej stacji kolejki
  • 10:30 - wyjazd kolejką gondolową na szczyt (bilet na gondolę we własnym zakresie)
  • Czas trwania: około 120 minut
  • Własny rower górski / MTB

Trasa pętli: przez Runek, Bacówkę nad Wierchomlą, Szczawnik i ścieżkę rowerową, kończąc na parkingu przy dolnej stacji. Dołącz do nas i przeżyj niezapomnianą przygodę rowerową!

 

Joga na wysokości (Beata Frohlich) - 11:30 w wybrane soboty (06, 20.07; 03, 17.08)

Zapraszamy na zajęcia jogi z Panią Beatą Frohlich! Pani Beata, wykształcona pedagog i instruktorka fitness, posiada bogate doświadczenie w praktykowaniu jogi oraz pilatesu. Jest również pasjonatką freedivingu, co dodaje jej unikalnej wiedzy o zdrowiu i oddechu. Jako członek Polskiego Stowarzyszenia „Jogi Iyengara”, specjalizuje się w holistycznym podejściu do zdrowia i witalności. Dołącz do naszych zajęć, aby odkryć korzyści jogi pod jej profesjonalnym przewodnictwem!

 

ESKA SUMMER CITY - w dwie wakacyjne niedziele 07.07; 04.08

W tym roku ekipa ESKI zabierze Was w niezapomnianą podróż po najlepszych muzycznych doznaniach. Zabawa na całego!

W lipcu i sierpniu ESKA zawita na Jaworzynę Krynicką swoim imprezowym wozem, gwarantując niezapomniane emocje. Nie przegapcie okazji, aby dołączyć do wspólnej zabawy i zgarnąć wypasione nagrody!i

W wybrane weekendy czekać na Was będą również nasze cudowne Animatorki z Porta Fortuna Animacje oraz lokalni wystawcy z produktami regionalnymi. Prosimy obserwować nasze media społecznościowe!

Będzie się działo!

Wrzuć fotkę z Jaworzyny i nie zapomnij oznaczyć @jaworzynakrynicka.pl na Instagramie oraz @stacjanarciarska na Facebook

Do zobaczenia! 

Powrót