Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-16:00
Sb-nd: 9:00-16:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Kup bilet online

Kup bilet
online

Polskie Koleje Linowe

Wydarzenia

Letni Przystanek Jaworzyna - w każdy wakacyjny weekend

Letni Przystanek Jaworzyna - w każdy wakacyjny weekend
Letni Przystanek Jaworzyna w każdy weekend wakacji rozpoczynając od 2 -3 lipca
 
Na Jaworzynę Krynicką zapraszamy oczywiście każdego dnia i przez całe lato. Szczególnie jednak polecamy wakacyjne weekendy. To właśnie w te dni przegotowaliśmy dla Was cykl imprez pod nazwą "Letni Przystanek Jaworzyna". Wspaniała zabawa dla najmłodszych i tych trochę starszych gwarantowana. Zabawy, animacje, konkursy i wiele wiele innych ciekawych rzeczy czeka na Was.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Czego możecie się spodziewać?
 
Będą tematyczne kulinarne weekendy w Karczmie Harnaś, będą degustacje potraw i dobra zabawa. Do tego wszystkiego wspólne grillowanie i regionalna muzyka. Restauracja Widokówka Cafe&Bar oprócz pięknych widoków i pysznych ciast przygotuje coś specjalnego na turystów. Oczywiście nie zapominamy o najmłodszych i właśnie dla nich przygotowaliśmy najwięcej atrakcji. Dzieciaki wspólnie z grupą teatralną Art Cinema  będą odkrywać świat kolorów, poznają co to zdrowe ciało i zdrowy duch, będą za brat z ekologią, potańczą w rytmach zumby i zamieszkają w indiańskim miasteczku. Będą uczestniczyć w disco zabawie, ćwiczyć aerobik, współprowadzić warsztaty teatralne, puszczać gigantyczne bańki mydlane. Będziemy tworzyć razem balonowe zoo i tańczyć w bąbelkowej dyskotece. Dla odważnych malowanie twarzy i piękne tatuaże. Dla mądralińskich nie zabraknie quizów a najbardziej aktywni wezmą udział w mini olimpiadzie sportowej. Dla dzieciaków będzie otwarta barwna dmuchana zjeżdżalnia oraz mega wielka trampolina.

Wszystkie atrakcje będą bezpłatne! Wystarczy kupić bilet na kolej gondolową. Atrakcje w weekendy w godzinach 11:00 - 17:00

Kolej Gondolowa/Platforma widokowa 360 w okresie wakacyjnym czynna jest od 9:00 do 19:00 w weekendy i od 9:00 do 18:00 w tygodniu.
 
Powrót