Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-16:00
Sb-nd: 9:00-16:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Kup bilet online

Kup bilet
online

Polskie Koleje Linowe

Wydarzenia

Co w sezonie zimowym 2019/2020

Co w sezonie zimowym 2019/2020

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami. od 1 listopada rozpocznie sie przegląd techniczny kolei gondolowej, który zakończy się 1 grudnia 2019 r. Ten czas poświęcamy na przygotowanie kolei gondolowej, kolei krzesełkowych oraz wszystkich wyciągów do nadchodzącego sezonu. Nasi pracownicy sprawdzą elementy mechaniczne, elektronikę, wagoniki, liny... dużo by wymieniać jeszcze. Wszystko po to aby w sezonie zimowym było bezpiecznie i bez niespodzianek.

W nadchodzącym sezonie zimowym narciarze będą mieli do dyspozycji prawie 10 km różnorodnych tras narciarskich bardzo dobrze naśnieżonych i przygotowanych do jazdy. Wszystko dzięki kompleksowej modernizacji systemu śnieżenia a także nowemu sprzętowi do utrzymania śniegu, który pojawił się na Jaworzynie Krynickiej.

Od grudnia czynny będzie Krynistler Snowpark. Najpierw w wersji mini w dolnej części stoku a w Nowym Roku juz w całości. Jest to najdłuższy i największy w Polsce snowpark o długości 1050.m w którym znajdziecie 17 przeszkód jibowych i kilka skoczni. W tym sezonie ze snowparku będą mogli korzystać zarówno początkujący snowboardziści, ale również eksperci w tej dziedzinie. W zimie będziecie mogli uczestniczyć również w wielu fajnych imprezach, które odbędą się na snowparku. Codzienne informacje o warunkach, czynnych przeszkodach, eventach znajdziecie na fanpage'u Krynistler Snowpark. 

Dla wszystkich osób, które rozpoczynają przygodę z narciarstwem dostępna będzie Szkoła Jaworzyna Ski&snowboard. Jest to oficjalna szkoła Stacji Narciarskiej Jaworzyna Krynicka. Zapisując się na szkolenie czy to dla dorosłych, czy zapisując swoje pociechy do Akademii Misia Polarnego możecie liczyć na liczne bonusy takie jak: bramki pierwszeństwa przy wyciągach, dzięki czemu cały czas poświęcicie na szkolenie i doskonalenie jazdy, wydzielone poletka treningowe do szkolenia najmłodszych a przede wszystkim na doświadczoną i profesjonalna kadrę instruktorską.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE MISIA POLARNEGO - SMYKI- wiek 3-6 lat

Przedszkole narciarskie Akademia Misia Polarnego skierowane do najmłodszych narciarzy. Od tego sezonu na Jaworzynie pojawi się specjalna strefa - ogródek narciarski. Będzie to miejsce gdzie najmłodsi adepci będą zdobywać swoje pierwsze umiejętności  na specjalnych matach i torach przeszkód. Powstanie tam również lodowe igloo, gdzie zabawy poprowadzą animatorzy.

AKADEMIA MISIA POLARNEGO JUNIOR  kursy dla dzieci w wieku 7 - 14 lat

AKADEMIA MISIA POLARNEGO  skierowana jest do starszych dzieci. Zajęcia prowadzimy na 10 km tras narciarskich Jaworzyny. Codziennie uczymy się nowych umiejętności. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. W zależności od umiejętności i wieku dzieci przydzielane są do grup. Każdy uczestnik otrzyma Indeks z miejscem na pieczątki.  Na koniec szkolenia odbywa się sprawdzian umiejętności na Odznakę Misia Polarnego i uroczyste wręczenie nagród. 

Co NOWEGO NA SEZON 2019/2020 r.
• Nowe bardziej dogodne dla rodziców godziny kursów 10-14-ta
• Ciepły posiłek podczas przerwy między zajęciami
• Animacje dla dzieci nie jeżdżących lub zmęczonych w sali zabaw
• Zawody sportowe – slalom z pomiarem czasu w formie zabawy
• Nagrody dla uczestników zawodów sportowych
• Strefa Akademii Misia Polarnego przy restauracji „Widokówka”
• Dla najmłodszych kursantów, animatorka na stoku
• Mała niespodzianka  ​

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie www.szkolajaworzyna.pl

W budynku stacji dolnej kolei gondolowej dostepna jest wypożyczalnię sprzętu narciarskiego oraz Centrum testowe nart Rossignol. Znajdziecie u nas najnowsze modele nart, butów, kasków i pozostałych akcesoriów, które będziecie mogli wypożyczyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Elementem wypożyczalni jest również sklep z drobnymi akcesoriami zimowymi i gadżetami stacji narciarskiej. W centrum testowym Rossignol znajdziecie najnowszą kolekcję nart tej prestiżowej marki, którą będziecie mogli testować na naszej trasie slalomowej z pomiarem czasu.

Skipassy można kupować w online w sklepie internetowym, w biletomatach na stacji dolnej kolei gondolowej oraz w kasach biletowych. Zakupy online premiowane są zniżką.

Jedno jest pewne !!! Tej zimy na jaworzynie Krynickiej na pewno nie będziecie się nudzić.

Powrót