Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-18:00
Sb-nd: 9:00-19:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Kup bilet online

Kup bilet
online

Polskie Koleje Linowe

Wydarzenia

Sprawdź czynne trasy i utrudnienia na trasach

Sprawdź czynne trasy i utrudnienia na trasach

Stacja czynna jest od 9:00 do 18:00. Czynne są trasy: nr 1 (2600m), nr 2 (900m), nr 2a (900m), nr 3 (700m) oraz trasa szkoleniowa na szczycie Jaworzyny. Wieczorne jazdy na trasie nr 6 wrócą jak tylko poprawią się warunki śniegowe. Czekamy na mróz. Ten zapowiadany jest po 5 stycznia.

 

 

Utrudnienia na trasach w najbliższych dniach:

- 05.01 odbędzie się trening kadry narodowej w snowboardzie. Trasa nr 2a będzie czynna od 11:30. Trasa będzie wyratrakowana po treningu.

- od 6.01 do 07.01 na trasie nr 2a odbędzie się Puchar Polski FIS. Trasa będzie czynna, ale częścowo wygrodzona. Prosimy o zachowanie ostrożnośći.

- od 8.01 do 09.01 na trasie nr 2a odbędzie się Młodzieżowy Puchar Polski w narciarstwie alpejskim. Trasa będzie czynna, ale częścowo wygrodzona. Prosimy o zachowanie ostrożnośći.

Bardzo dziękujemy za liczną obecność podczas Sylwestra na stoku. Było cudowie. Na naszym profilu na facebooku i Instagramie znajdziecie dokumentację foto z Sylwestra. Już teraz zapraszamy za rok. Będzie jeszcze lepiej.

W tym roku możecie skorzystać z nowej wypożyczalni nart, centrum testowego HEAD. Nowa wypożyczalnia znajduje się w budynku przed stacją dolną kolei. Znajdziecie są na pewno. Wypożyczalnia i centrum testowe ROSSIGNOL pozystało w tym sezonie w tym samym miejscu w stacji dolnej. W centrum tersotwym dostępne są w tym sezonie najnowsze narty Rossignol Forca. 

Możecie skorzystać z najnowocześniejszego w Polsce serwisu narciarskiego Wintersteiger. Pełną ofertę znajdziecie pod linkiem >klik<

Nowa kolej SIÓDEMKA oraz niebieska trasa zostanie uruchomiona w Nowym Roku.

Powrót