• (18) 471 52 71
  • ul. Czarny Potok 75
    33-380 Krynica-Zdrój
  • Pn - pt: 9:00 - 17:00
    Sb - nd: 9:00 - 18:00

Wydarzenia

Platforma widokowa 360 - miejsce dla ciekawskich

Platforma widokowa 360 - miejsce dla ciekawskich

Platforma widokowa 360 to miejsce na mapie Sądecczyzny z którego można bardzo dużo zobaczyć. Widoki z platformy 360 w przysłowiowe 4 strony świata sprawią, że będzie chciało się wracać i przeżywać to jeszcze raz. Teraz już nic nie będzie niewiadome a dzięki praktycznym opisom możecie również sprawdzić gdzie w rzeczywistości znajdują i jak nazywają się poszczególne góry, wzniesienia, pasma górskie czy szczyty. Jakby komuś było mało to 3 lunety widokowe z automatycznym zoomem pomogą przybliżyć górskie szczyty.

Co widać z góry?

Beskid Niski (Podgórze Ciężkowickie, Dynowskie), Bieszczady, Połoninę Rivną (Ukraina), Góry Czerchowskie  (Słowacja), Tatry Niżne oraz Wysokie z najwyższym szczytem Słowacji – Gerlachem, Tatry Bielskie, Zachodnie oraz Małe Pieniny.  Położona na wysokości 1122 m nad poziomem morza góruje nad wszystkim widocznym wokół.  

W górnego poziomu platformy dostępna jest 23 m zjeżdżalnia grawitacyjna dla najmłodszych.  Platforma widokowa została oddana turystom w wakacje 2021 r. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających nasz region. Platforma jest atrakcją całoroczną, dostępną również w okresie zimowym. Jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Koszt wejścia na platformę to tylko 10 zł przy zakupie z biletem na kolej gondolową. Zapraszamy

Powrót