• (18) 471 52 71
  • ul. Czarny Potok 75
    33-380 Krynica-Zdrój
  • Pn - pt: 9:00 - 17:00
    Sb - nd: 9:00 - 18:00

Wydarzenia

Sezon zimowy tuż tuż. Co nowego?

Sezon zimowy tuż tuż. Co nowego?

Stacja narciarska będzie czynna od 11.12.2020 (piątek). Innymi słowy przerwa techniczna została wydłużona o 10 dni.  Chcemy być lepiej przygotowani do nadchodzącego sezonu zimowego. Obecnie trwa naśnieżanie tras. Śnieżenie odbywa się na kliku trasach równocześnie, tj.  na trasie nr 1 (2600m), górnym odcinku trasy nr 2 ( trasa szkoleniowa z wyciągiem Żółwik) oraz trasie nr 5 FIS. W górnych odcinkach pokrywa śnieżna wynosi średnio 40 cm.

W tym roku powitamy Was kilkoma nowościami. Przy stacji dolnej kolei gondolowej skorzystacie z zupełnie nowego poletka treningowego dla najmłodszych oraz początkujących narciarzy. Poletko wyposażone jest w magiczny dywan Sunkid. Jest oświetlone i bezpieczne dzięki czemu szkolenia narciarskie będzie można prowadzić również wieczorem. Opiekę na poletkiem będzie miała Szkoła Jaworzyna Ski&Snowboard i Akademia Misia Polarnego. Skipass 1h będzie kosztował 20 pln, skipass 4h - 40 pln (skipassy te będę tylko dla tych narciarzy, którzy będą chcieli skorzytsać tylko z poletka treningowego). Jeżeli ktoś kupi inny skipass oferty stacji, będzie mógł w ramach niego korzystać z wyciągu taśmowego na poletku treningowym.

W sezonie zimowym będzie możliwość skorzystania z nocnych jazd na Jaworzynie Krynickiej. W godzinach od 18:00 do 21:00 czynna będzie wyratrakowana trasa nr 6 (1000m) oraz dolny odcinek trasy nr 1 (1000m). Skipass nocny będzie w promocyjnej cenie 40 pln. W sezonie wysokim jazdy nocne będą codziennie natomiast poza sezonem wysokim od czwartku do poniedziałku. 

W ramach kontynuacji wspólnej akcji z Polskim Związkiem Narciarskim pod nazwą "Polski Mistrz" na trasie nr 5 FIS w wybranych godzinach odbywać się będą treningi i zawody narciarskie. Do dyspozycji zawodników i klubów będzie ogrzewane pomieszczenie (przebieralnia + magazynek na tyczki i akcesoria). Kluby będą mogły również trenować również na dodatkowej trasie tj. na wydzielonym odcinku trasy nr 6 o długości 450m. Zapisy na treningi proszę wysyłać na maila:

Dla wszystkich gości przy stacji dolnej kolei gondolowej codziennie będzie ustawiana trasa do jazdy na tyczkach z pomiarem czasu. Trasa z tyczkami będzie miała długość 350m i będzie bezpłatna.

Powrót