Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-17:00
Sb-nd: 9:00-17:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Kup bilet online

Kup bilet
online

Polskie Koleje Linowe

Wydarzenia

VÖLKL WINTER TOUR 2019

VÖLKL WINTER TOUR 2019

Po raz 10 marka Völkl zaprasza na bezpłatne testy nart z kolekcji 2019/2020 do najlepszych polskich ośrodków narciarskich!

Każdy uczestnik testów będzie miał niepowtarzalną okazję przedpremierowego sprawdzenia sprzętu, który do sklepów trafi dopiero w przyszłym sezonie.

Zapraszamy w niedzielę 3.02.2019 r. na parking pod stacją dolną kolei gondolowej.

Testy są całkowicie bezpłatne a udział w nich może wziąć każdy narciarz, który odwiedzi nasze miasteczko testowe Völkl. Formuła testów zakłada przetestowanie jak największej ilości dostępnych nart i znalezienie swojego ulubionego modelu. Maksymalny czas testowania jednej pary wynosi 60 minut. Liczba wypożyczeń jest nieograniczona. Czas trwania testów 9:00-16:00.

W mobilnym centrum testowym Völkl każdy znajdzie profesjonalne wsparcie oraz pomoc w dopasowaniu nart. Nasz zespół czuwa nad tym, aby dzień spędzony podczas Völkl Winter Tour był pełen sportowych wrażeń, pozytywnych emocji i super zabawy na śniegu. Zapewniamy, że w dzieleniu się pasją do nart nie mamy sobie równych!

Oprócz testów sprzętu, podczas Völkl Winter Tour na odwiedzających czekają atrakcyjne konkursy z nagrodami oraz strefa chillout, którą polecamy wszystkim miłośników dobrej muzyki i pozytywnej energii.

Zapraszamy do wzięcia udziału w największych bezpłatnych testach sprzętu narciarskiego w sezonie!

Pamiętajcie, że z Völkl Winter Tour udany dzień na stoku gwarantowany!

Powrót