Godziny otwarcia

Pn-pt: 9:00-16:00
Sb-nd: 9:00-16:00

Adres

ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica-Zdrój

Kup bilet online

Kup bilet
online

Polskie Koleje Linowe

Wydarzenia

Volcom & Gnu Game of S.N.O.W

Volcom & Gnu Game of S.N.O.W

Zapraszamy wszystkich 17 Lutego do Krynicy na premierową, jibbową imprezę spod bandery Volcom i Gnu Snowboards – GAME of S.N.O.W!! Jest to zupełnie nowa formuła zawodów w klimacie deskorolkowego SKATE’e. Rywalizacja odbywać się będzie na jibbowej przeszkodzie , a walczący w parach riderzy będą wymiennie zadawać sobie tricki. Przegranym staje się ten kto „uzbiera” pełną nazwę S.N.O.W . Wjeżdżamy z nową, zajawkową formułą – która wyłoni najskuteczniejszego jibbera w Polsce !!

Jam odbędzie się w Volcom Krynistler Snowpark na Jaworzynie Krynickiej. Gwarantujemy najlepszą atmosferę, BBQ - o które zadba najlepsza ekipa sklepu Boardzone Store, dużo nagród w tym 1000 zł w cash’u i park przygotowany przez ekipę Park Pirates. Dodatkowo od półfinałów, walka odbędzie się na ukrytym wcześniej setupie !! Zapewnimy Wam jeden z najfajniejszych eventów w tym sezonie !!
Podczas eventu rozegrany zostanie także GNU Best Line Contest a w trakcie zawodów będziecie mieli możliwość testowania desek ze stajni Mervin’a. Kozackie nagrody zapewniają Volcom, Gnu, Bent Metal, Thirty Two oraz sklep Snow-City.pl.
Przygotujcie się na prawdziwą jibbową wojnę !

Szczegóły pod linkiem

Powrót