• (18) 471 52 71
  • ul. Czarny Potok 75
    33-380 Krynica-Zdrój
  • Pn - pt: 9:00 - 17:00
    Sb - nd: 9:00 - 18:00

Wydarzenia

Kalendarz imprez

Nazwa zawodówData zawodówTrasaOrganizator
Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w Narciarstwie i Snowboardzie11.03.2022Trasa nr 6PK

Uwagi:

FISCHER NA JAWORZYNIE - zawody o Puchar Jaworzyny Krynickiej i testy nart

 

W weekend 22-23 stycznia na stokach Jaworzyny spotkacie niespodziankę, którą przygotowaliśmy we współpracy z polskim dystrybutorem marek Fischer i SMITH. „Fischer na Jaworzynie” to sportowo-rodzinny weekend, podczas którego atrakcji nie zabraknie. Na sobotę planowane są zawody narciarskie FISCHER x JAWORZYNA CUP, a przez cały weekend będzie można testować narty z przyszłorocznej kolekcji Fischer oraz gogle SMITH.

W sobotę 22. stycznia odbędą się zawody FISCHER x JAWORZYNA CUP. Podczas dwóch przejazdów slalomu giganta wyłonimy Mistrzów Jaworzyny w kategoriach dzieci, kobiet i mężczyzn. Do wygrania m.in. narty Fischer, kije ONE WAY, produkty marki SMITH oraz atrakcyjne nagrody od Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka, Szkoła Jaworzyna, Hotel Jaworzyna, Hotel Klimek i klubokawiarnia Widokówka. A po zawodach rozdanie nagród i wspólne après-ski w Widokówce przy górnej stacji gondoli.

 

Przy górnej stacji gondoli znajdziecie też stanowisko Fischera, gdzie przez cały weekend w godzinach 9.00 -15.00 będzie można bezpłatnie testować narty, a także gogle SMITH. Ale to nie wszystko, bo testy będą jednocześnie polską premierą kolekcji na sezon 2022/23! Na stoisku czekać będą zupełnie nowe modele nart Fischer, na których nie jeździł w Polsce jeszcze nikt.

Do udziału w testach potrzebne będzie jedynie okazanie dokumentu tożsamości, natomiast na zawody obowiązują zapisy. Zgłoszenia prosimy kierować na adres (imię, nazwisko, rok urodzenia, informacja o posiadaniu licencji FIS) lub bezpośrednio do biura zawodów w siedzibie Szkoły Jaworzyna przy dolnej stacji gondoli na ul. Czarny Potok 75 w Krynicy-Zdrój. Warto zapisać się już teraz, gdyż o numerze startowym decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia na portalu Facebook. Zachęcamy do śledzenia i zapraszamy do wzięcia udziału w evencie. Dobrej zabawy na pewno nie zabraknie!

 

 

Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w Narciarstwie i Snowboardzie12.03.2022Trasa nr 6PK
Rodzinny Piknik Majowy 30.04.2022Szczyt Jaworzyny
Święto Dzieci na Jaworzynie01.06.2022Szczyt JaworzynyKolej Gondolowa
Letni Przystanek Jaworzyna02.07.2022Szczyt Jaworzyny - wszystkie weekendy wakacjiKGJK
Biegi na Jaworzynę - Festiwal Biegowy08.09.2022Instytut Studiów Wschodnich